Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Nissan 370 Z
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Nissan 370 Z
Autor Zpráva
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Nissan 370 Z Citovat
viděli jste už nissan 370 Z? No tak já sem ho viděl ale neni to 350Z je to ani ne moc hezký auto ale spíš je to takovej trošičku paskvil no ale co naděláme Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
so Kvě 24, 2008 11:20 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
jo a málem bych zapoměl chtěl jsem poprosit draga jestli by mi sem nedal foto pošlu ho na e-mail pokud budu moct. Neutral Neutral
so Kvě 24, 2008 6:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Kubca350z napsal:
jo a málem bych zapoměl chtěl jsem poprosit draga jestli by mi sem nedal foto pošlu ho na e-mail pokud budu moct. Neutral Neutral
Jo jo, velký prd, kazíš forum hrubkami a to se tu nesmí Laughing Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Kvě 24, 2008 6:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
tak promiň já sem zapoměl na slovník a pravopis českého jazyka. Bléééééééé
so Kvě 24, 2008 9:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat


http://www.worldcarfans.com/9081009.006/nissan-370z-latest-spy-photos--rendering

Dle těch spy fotek to je dost blízko realitě... Neutral

Uvidíme, jak dopadne finální podoba, ale za mě dost bída Confused

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Říj 10, 2008 10:24 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
No teda, od čelního skla po zadek je to jako Škoda 130 Rapid. A ty přední světla nějak překombinovali. Confused

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
pá Říj 10, 2008 11:46 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Hm,zajímavá kárka, pro týnejdery

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Říj 10, 2008 5:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlastik.vitek
Člen FanClubu 350Z


Založen: 13.8.2007
Příspěvky: 95
Bydliště: Brumov-Bylnice

Příspěvek Citovat
http://news.auto.cz/nove-modely/nissan-370-z.html
Moc se mi to nelíbí.......
st Říj 29, 2008 9:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
http://www.worldcarfans.com/9081029.009/first-official-2009-nissan-370z-photos

Tady je víc fotek...

Nejsem z toho vůbec nadšenej. Ale z fotek GT-R jsem taky nebyl a realita je zcela jiná...

Je v tom patrný odkaz na Datsun 240Z. No, počkejme na realitu


PS: Nebude mít zadní stěrač?

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Říj 30, 2008 9:09 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
vlastik.vitek napsal:
http://news.auto.cz/nove-modely/nissan-370-z.html
Moc se mi to nelíbí.......
No Vlastíku, mě se líbí, tak má sporťák vypadat. V zadu je stěrač na hovno i u 350, byla to první věc, které letěla do haj..... Jinak interiér a palubka je mnohe, hezčí, no a ty světla u Niss, jsou všechna podivná...... Sad Auto bude v reálu hezké

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Říj 31, 2008 7:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Souhlasim s Kojakem me se to auto taky libi a videt ten predek ve zpetnym zrcatku tak se asi bojim Laughing . A zad je pekne rozsirena
so Lis 01, 2008 5:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
za me minus cekal bych vic ... sem zvedav kdy vlyezou z nakym faceliftem nebo designem novym sportaku Z sice je v tom odkaz na 240Z jak tu padlo ale na oko zla 350Z, samozrejme rikam pro oko, nemuzu soudit jizdni vlastnosti ... ale vzhledove veeelke MINUS Bléééééééé Rolling Eyes Neutral
ne Lis 02, 2008 3:25 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Svobi napsal:
Souhlasim s Kojakem me se to auto taky libi a videt ten predek ve zpetnym zrcatku tak se asi bojim Laughing . A zad je pekne rozsirena
Tak jsem se na to juk a ejhle. Pánové nové 370Z si vytře zadek s drtivou většinou nepřepl. sport. aut. Nové Z je kratší, výrazně širší, což jen umocní jeho sport. ambice. Motor 3,7 je zřejmě kopii z GTR, konstrukčně atmosféra, tedy vyšší kompresní poměr, předpokládaný výkon 340-50ps, krouťák bude určitě kolem 370 Nm a to už je víc než dobré a vzhledem k nižší váze Super. Narodilo se ové Z o třídu lepší, než staré, jak na silnici, tak na vaše okruhy. Myslím, žepro opravdové sporovce bude mnohem lepší tato zadokolka, než přetechnizované GRT. Podvozek je vylepšený, je vidět palubka s multifunk satelit systémem s navigací, interiér super, na motoru jsou účinější Vanosy,tak že spotřeba nebude vyšší.Na výběr bude manuál a automat se sedmi stupni sekv řazení. K mání bude už příští rok. Motor půjde jistě lepším sáním a ladáky nakopnout o 15-20 ps. Za svou osobu, určitě bych do toho šel, bude i za dobrou cenu. Všechny úpravy,které draze dělám zde budou, mimo turb a to nebude problém. Moc se na třistasedumdesátku těším, určitě to bude v reálu pecka a za dobré prachy. Mysím,.že budde stát to, co kdysi třipade, tj.1,350 kačen v max výbavě.... Srát na GTR, myslím, že 370 bude trhák pro mladé i staré magory Confused

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Lis 02, 2008 5:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svobi
vojín


Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Habartov- u Sokolova NEJSEM TEN CO MA VITO (aby se to nepletlo)

Příspěvek Citovat
Sotva si ,,dodelal" 350Z a uz koukas na 370Z Very Happy je to ale zajmavy auto hned jsem si vsim ze je auto asi sirsi a ze tim padem lepsi jizdni vlastnosti a ted si mi to jen potvrdil a ze je jeste kratsi to je bomba Razz . Jinak tady je od Nisma http://www.autoweb.cz/autonovinky-nova-auta/nismo-tuni-nissan-370-z/15864
po Lis 03, 2008 3:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Kratší auto bude více uskákané a nebude tak snadné zvládat přetáčivé smyky. Stará dobrá 350Z proti tomu bude třída GT.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
út Lis 04, 2008 1:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz