Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Exploze ve vyfuku?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Exploze ve vyfuku?
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Zdenda napsal:
Kojak napsal:
Nechci bejt vlezlej, ale 95-l00 oct jsem zkoušel na různých autech a vždy mininálně tři nádrže, aby to jednotka překoktala. Ani u Z atmosféry jsem výrazný rozdíl nepoznal. taktéž XK Jag a XKR,MB 350 a všichni doporučují 98 oct a vejš. U přepńovaných motorů vůbec žádněj rozdíl. Ty aditiva jsou hlavně pro vysoko otáč. motory s vysokým kompresním poměrem, které jdou od 6-9.t a nekonečno. A to Z nemá.Dobré jsou určitě ty čistící přísady, co začal Shell Omv. Pocujou celý palivový systém od nádrže po vstřikovače, jak píše Komár. Ale jinak si myslílm, že zal00oct benzín máš dobrý pocit, ale vyhozené peníze. Podpálení ventilů nehrozí, jednotka si upraví předstih sama,od toho tam je.

Takže jezdíš na normální 95 okt. benzín? Měl jsem pocit, že někde ve starších příspěvcích jsem četl, že všichni tankujeme do Z pouze 98 okt. a výš a že právě jinak hrozí to podpálení ventilů??
Já teda tankoval 98 okt u Jet a teď posledních cca 6 nádrží u Shell (V power racing) a rozdíl žádný nevidím, necítím.. Ale pro dobrý pocit, znáte to..
To víš, když jsem auto koupil, tak jsem septal technika v Kolb., říkaljen 98 o, později jsem se zajímal proč a je to pouze doporučeno, jako u jiných aut. Muselo by to mít kompresní poměr 11 a víc, aby se něco dělo. Nejdří jsem bral jednou 100 oct, po půlce nádrže 95 a pak jsem se na to vyprd

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Zář 15, 2008 2:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Aha, diky za info, aspon nebudu tolik vyplasenej, pokud bych nekde musel tankovat 95 okt.
Je pravda, ze u Z me to doporuceni na 98 okt trochu prekvapilo, protoze nic zavratneho netoci, vykon vzhledem k objemu take neni zavratny a kompresni pomer nevim z hlavy, ale bude cca kolem 10.
po Zář 15, 2008 4:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Citovat
Dobře Kojaku ,od zítra tankuji 95.Ale pokud mi Zetko chcípne seženu párek krtků a nasadím Ti je do Tvé japanišgarden Twisted Evil !!!!!
po Zář 15, 2008 6:57 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Hannibal napsal:
Dobře Kojaku ,od zítra tankuji 95.Ale pokud mi Zetko chcípne seženu párek krtků a nasadím Ti je do Tvé japanišgarden Twisted Evil !!!!!
He hele, Ha hannibale, ti neřikam, aby jsi na to rajzoval, jen řikam, na co jezdim, joo? jinak meine japanische g. hlídají kamery, dva zkušení belgičáci, vycvičení na lov krtkohajzlíků a jinou havěť, dále několik střelných zbraní se zastavovacím účinkem a střelivo s velkou ranivostí. Evil or Very Mad Byl bych vo vopatrnej Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Zář 15, 2008 8:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Hannibal napsal:
Dobře Kojaku ,od zítra tankuji 95.Ale pokud mi Zetko chcípne seženu párek krtků a nasadím Ti je do Tvé japanišgarden Twisted Evil !!!!!
He hele, Ha hannibale, ti neřikam, aby jsi na to rajzoval, jen řikam, na co jezdim, joo? jinak meine japanische g. hlídají kamery, dva zkušení belgičáci, vycvičení na lov krtkohajzlíků a jinou havěť, dále několik střelných zbraní se zastavovacím účinkem a střelivo s velkou ranivostí. Evil or Very Mad Byl bych vo vopatrnej Laughing


Ty máš belgičany? Tak to všechny mé výhrůžky beru zpět. Měl jsem taky jednoho,tedy jednu a v 3 měsícech kousnula do stehna pokrývače co mi dělal střechu. Myslím teda ,že Tvoje obrana je předimenzována Wink
po Zář 15, 2008 9:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz