Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Mimoňské války
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Mimoňské války
Autor Zpráva
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
http://gallery.z-club.cz/index.php?cesta=2008.08.23+-+Mimon
út Srp 26, 2008 11:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Mimoň se vydařila ,ale co Panenčák? Jede někdo???
st Srp 27, 2008 9:30 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Hannibal napsal:
Mimoň se vydařila ,ale co Panenčák? Jede někdo???

budu ale s BMW Crying or Very sad Very Happy
čt Srp 28, 2008 12:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Ondra. napsal:
Hannibal napsal:
Mimoň se vydařila ,ale co Panenčák? Jede někdo???

budu ale s BMW Crying or Very sad Very Happy

OK ,ja jedu v sobotu a tak na 50% pojede i Amir. Je fakt ,že dvě akce za sebou je moc ,ale mám to za rohem tak je škoda to nevidět Shocked .
čt Srp 28, 2008 7:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Hannibal napsal:
OK ,ja jedu v sobotu a tak na 50% pojede i Amir. Je fakt ,že dvě akce za sebou je moc ,ale mám to za rohem tak je škoda to nevidět Shocked .

co máš za auto? teda který je tvoje? Laughing
čt Srp 28, 2008 7:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Ondra. napsal:
Hannibal napsal:
OK ,ja jedu v sobotu a tak na 50% pojede i Amir. Je fakt ,že dvě akce za sebou je moc ,ale mám to za rohem tak je škoda to nevidět Shocked .

co máš za auto? teda který je tvoje? Laughing

Moje je to oranžový co stálo na volnýh sprintech vedl Tebe ,ale asi jsi ho neviděl , páč jsi prolítnul kolem mne s Bávem a nasral mne Laughing .
čt Srp 28, 2008 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Ondra. napsal:
Taky mám pár fotek, dám je na forum zítra. Jinak, Dragu, jak vás na volných sprintech dalo BMW 535 Touring, to jsme byli my... Ale bylo to motorově nevyrovnané, uznávám. Už jsou někde na netu časy? My měli 1.místo v kategorii....jak jste dopadli vy?
Ondro, blahopřeji, dvouturbo v bávonaftě je hodně ostré auto, ani jedno seriové zetko mu neujede, spíše opačně Embarassed Jinak Náčelník mělo solo sprint přímo na parkovišti VIP, kde suveréně zvítězil sám nad sebou Laughing Laughing a připálil gumy na asfalt a tím nasral pár lidí okolo. No obešlo se to bez újmy na zdraví všech zúčastněných a teď alespoň všichni vědí, že není radno si na zetkaře vyskakovat Razz Byl to prima srázek, spousta zetek,klubových, či budoucícg myslím 11 a jedna stařičká, ale hřmící 400 koňová vetta. Viki se na nás vyprd a už v pátek přijel S Hovadem a doufám, že se tam objeví nějaká fotka se starým kámošwem a jeho světoznámým Cooperem. Tedy jestli měl Viki foťák a v něm baterky, Jako ho znám tak to prvé, nebo obojí zase zapoměl Vodprásknu tě 2

Kojaku koukam, že máš na corvette pěkná bílá pismenka na pneu. To je origoš ,nebo jsi to po nocích maloval Laughing . Ptám se, páč já je maloval a po první jízdě písmenka zůstala na dálnici. Mimochodem máte s tím někdo zkušenosti??
čt Srp 28, 2008 8:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
je to origoš, na tyto balony a stará auta to dělají stále i ve více značkách.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Srp 28, 2008 9:14 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Hannibal napsal:
Moje je to oranžový co stálo na volnýh sprintech vedl Tebe ,ale asi jsi ho neviděl , páč jsi prolítnul kolem mne s Bávem a nasral mne Laughing .

tohle Question si piš že jsem viděl....a všechny zetka co tam byly N.O.C. - 350Z



čt Srp 28, 2008 10:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hannibal
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Louny

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Tak to je dobrý Laughing .todle jsem já. Až budu potřebovat soukromý očko na sledování mé ženy určitě dám vědet.
pá Srp 29, 2008 7:59 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Re: Mimoňské války Citovat
Hannibal napsal:
Tak to je dobrý Laughing .todle jsem já. Až budu potřebovat soukromý očko na sledování mé ženy určitě dám vědet.

dík, přijímám platby i kreditkou Laughing
jinak zítřek nevím nevím, kdyžtak si akci užijte a budu se těšit na nějaký fotky a videa Exclamation chtělo by to vždycky pořádně zdokumentovat akci Smile
pá Srp 29, 2008 11:15 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz