Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Okruh v Brně - 7.8.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Okruh v Brně - 7.8.2008
Autor Zpráva
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Tak musim napsat to, co Mario, vcera jsem byl poprve na okruhu a brzdy jsem proslapl uz ve tretim kole a pak uz jsem se az do konce modlil, jestli to pred kazdou zatacku stihnu ubrzdit, slapal jsem to jak zeli..
Mam teda dotaz pro zkusenejsi - jaky doporucujete "lehky" upgrade brzd? Neplanuju jezdit moc casto na okruhy a zatim nikde jinde me brzdy nezklamali. Nestaci treba jen lepsi brzdovka a hadice? Musi se menit proste komplet vsechno?
čt Srp 21, 2008 8:43 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Zdenda: Já měnil hadice, brzdovku, kotouče a destičky. Čelisti Brembo jsem nechal. Je to lepší, ale při brutálnějším stylu to taky odejde... Další krok je komplet výměna, jak psal třeba Centros.

Kapalinu mám Motul a kotouče EBC a destičky teď Ferodo DS2500. EBC nedoporučuju. Kdybych to kupoval znova, tak zkusim Rotora nebo Stoptech.

Drag kupoval nějaké sportovní Brembo kotouče a DS3000, ale zatím jsem nečetl jeho zkušenosti.

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Srp 21, 2008 8:50 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Kotouče EBC jsem měl a jsou na hovno. Špatně se chladí, horší než originál Brembo. Destičky EBC jsou taky na prd, po přehřátí se rozpadnou na prach. Obojí osobní zkušenost. Dragovi "sportovní" Brembo kotouče jsem v Brně uvařil po třech kolech, takže to taky není cesta. Neutral

Kapalina RBF600 je dobrá, destičky Ferodo 2500 také. Ale nemám zkušenost s kotouči ve standardním rozměru, které by fungovaly na okruhu. Možná kotouče od StopTech nebo Stillen. Ale nemyslím, že budou o moc lepší než Dragovi "závodní" Bremba. Předpokládám výdrž v Brně tak na 4 kola nebo v Mostě na 7 kol.

Ještě by byla cesta v lepším chlazení. Dá se nahnat vzduch přímo na brzdy. Je možné koupit kit. Odkaz je zde: http://www.thezstore.com/page/TZS/PROD/350z02d/24-5599

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Srp 21, 2008 12:53 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Hmm, tak to jste mě nikdo moc nepotěšil..
Fakt jsem nečekal, že ty brzdy povolí tak rychle. Až odjezdím destičky, tak tam dám ty Feroda 2500 a lepší kapalinu a budu doufat, že to aspoň trochu pomůže.
Nebo holt musim příště jezdit bez brždění.. Smile
čt Srp 21, 2008 1:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Mario
vojín


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek Citovat
čas an okruhu bohuzel nevim, prvni tri kola sem jezdil boky a kdyz sem chtel zacit stopovat cas, tak umreli brzdy Sad
zacatkem zari jsou opet jizdy. do ty doby vymenim desky na kolech, brzdovku a nahodim aspon pancerovy hadice.
Jinak kompresor samozrejme dobreeej, vykon hned odspodku, takze sem si drifty uzil Smile

_________________
350Z, vortech, hks, ...
čt Srp 21, 2008 3:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Citovat
http://s240.photobucket.com/albums/ff16/mrchodny/brno-20082008/?action=view&current=P1010190.jpg Laughing

_________________

Ten kdo chce příliš moc může ztratit úplně všechno a ten kde chce od života málo nemusí dostat vůbec nic.
čt Srp 21, 2008 3:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
centros napsal:
Jaké jsi v Brně zajel časy? Jaké to je s kompresorem?
Brzda: Ano, měří výkon na kolech a je to tak, jak píšeš. Výkon na motoru se dopočítává. Dobrá brzda je v Praze na Zbraslavi, jezdíme tam často.



A co brzda na srazech? Mimon treba? ta je zrovna aktualnmi Wink Cool
čt Srp 21, 2008 5:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz