Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
GT-R

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
GT-R
Autor Zpráva
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek GT-R Citovat









Drag: jestli chceš, stáhni ty fotky a dej je do Galerie ...... DVD s fotama klidně pošlu
ne Srp 10, 2008 9:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Důležité Citovat
Co je na tom Důležité????? Evil or Very Mad

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Srp 11, 2008 5:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Re: Důležité Citovat
Kojak napsal:
Co je na tom Důležité????? Evil or Very Mad

že je to první GT-R v česku a jedno z prvních v evropě........ jestli se to nelíbí, tak to smažte Wink
út Srp 12, 2008 4:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Důležité Citovat
Ondra. napsal:
Kojak napsal:
Co je na tom Důležité????? Evil or Very Mad

že je to první GT-R v česku a jedno z prvních v evropě........ jestli se to nelíbí, tak to smažte Wink
nebuď drzej ušoune, nebo si tě podám Very Happy Je to nedůležitej krám a není to z mé hlavy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Srp 12, 2008 8:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek zkouška Citovat
Tak jsem se s tím svezl, celkový dojem velmi dobrý. Rychlé, silné auto s výbornými brzdami,převodovka řadí rychle i na vodě se to řídilo jak motokára. \co se mi nelíbilo, zvuk jako na |Z, podobný výstřelům ze špuntovky a nehodný přeplňovného třiapůllitru a nemám na mysli decibely. Exteriér pěkný, zejména zadek auta se čtyřmi koncovkami ovelikosti trubek plyn. potrubí, prostě brutus. \\\\boky pěkné, zejména hrany na dveřích a zadních sloupcích. Předek mě se osobně nelíbí, ale to není důležité. \je prima,že je vůz zcela nepodobný všem sport. autům, prostě něco nového. Interiér nemá chybu, pohodlný, luxusní, hezky se v tom hačá, dobře to drží tělo, mňam. Je tam hodně a zbytečně digi budíků, ukazující různé hodnoty bůh ví i čeho, ale sledovat to řidičem za jízdy je nesnadné,je to mimo úhel přímého vidění. Prostě důstojný nástupce Skylanu, se Zetkem to nemá nic společného.Jiná třída, hmotnost,velikost, podvozek, agregáty...., prostě třída GT. |Teď už jenom jaká bude kvalita ,cena vozu a zejména náhrad. dílů. Osobně si myslím, že kolem 2,4 mega a za to už Porsche 4S. Asi bych to nekoupil.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Srp 16, 2008 7:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Taky jsem s tím jel, s Amirem na okruhu. Technicky je to úžasné auto. Bez jakékoli snahy na silničních gumách zajelo stejný čas jako Porsche GT3 na lepších gumách. Úžasné je zrychlení i na krátkých rovinkách. Jinak pocit z jízdy není vůbec jako ve sportovním autě, spíše třída GT, jak píše Kojak. Osobně bych to na okruhu asi neničil, je to škoda a není to takový zážitek jako v lehčím sportovním autě. Bral bych to jako super auto na každý den, na léto i na zimu.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
ne Srp 17, 2008 7:07 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kamikaze
Playboy klubu


Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 41
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

Příspěvek Re: zkouška Citovat
Kojak napsal:
Tak jsem se s tím svezl, celkový dojem velmi dobrý. Rychlé, silné auto s výbornými brzdami,převodovka řadí rychle i na vodě se to řídilo jak motokára. \co se mi nelíbilo, zvuk jako na |Z, podobný výstřelům ze špuntovky a nehodný přeplňovného třiapůllitru a nemám na mysli decibely. Exteriér pěkný, zejména zadek auta se čtyřmi koncovkami ovelikosti trubek plyn. potrubí, prostě brutus. \\\\boky pěkné, zejména hrany na dveřích a zadních sloupcích. Předek mě se osobně nelíbí, ale to není důležité. \je prima,že je vůz zcela nepodobný všem sport. autům, prostě něco nového. Interiér nemá chybu, pohodlný, luxusní, hezky se v tom hačá, dobře to drží tělo, mňam. Je tam hodně a zbytečně digi budíků, ukazující různé hodnoty bůh ví i čeho, ale sledovat to řidičem za jízdy je nesnadné,je to mimo úhel přímého vidění. Prostě důstojný nástupce Skylanu, se Zetkem to nemá nic společného.Jiná třída, hmotnost,velikost, podvozek, agregáty...., prostě třída GT. |Teď už jenom jaká bude kvalita ,cena vozu a zejména náhrad. dílů. Osobně si myslím, že kolem 2,4 mega a za to už Porsche 4S. Asi bych to nekoupil.


S temi budiky, to vis, u m je to nemoc povolani! konecne neco kde se citim jako doma! Laughing Laughing

_________________
We only live once........
po Srp 18, 2008 9:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
jasně, já sidostavím zetko dle svých představ, bude velmi rychlé...., auta třídy GT jsem měl dvěa moc mě to neoslovilo. Ted mě síš berou staré a ceněné ameriky, zrovna se ohlížím ponějakém křídlatém cabriu dor. l960 s big blokem Chevy, Cadillac, prostě auto nad 7m délky a co nejkřídlatější Very Happy Very Happy

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Srp 19, 2008 10:58 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat







se nedalo pořádně fotit, sorry Crying or Very sad
pá Srp 22, 2008 10:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
jsem byl minulý víkend na Nurburgringu - Nissan Academy (cca 15x Nissan GT-R Cool )



ne Říj 12, 2008 12:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ale všechny byly z GB, ale v Náckově už je prodávají také.Příští rok bude géterek jako máku. Na nás se dostane až na jaře, či v létě.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Říj 12, 2008 4:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz