Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Okruh v Mostě - 4.6.2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Okruh v Mostě - 4.6.2008
Autor Zpráva
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Re: Zdravé jádro Citovat
Dneska jsme si asi vsichni zajezdili super:) Ja mel cas tak 2:11.5 , pritelkyne 2:15,5 a king centros 2:04,5... Jen asi 5min pred koncem, jsem spatne vzal obrubnik - prorazena pneu a zkrivenej disk... Na predni kola mi nejde nasadit rezerva kvuli brzdam , tak sem si nechal dovest z Prahy predni originalni disk se zimakama.

Fotky jsou na http://gallery.z-club.cz/gen.php?cesta=2008.06.26+-+Most .[/img]
čt Čer 26, 2008 10:39 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Hezké fotky Citovat
Dal jsi sem hezké fotky Very Happy

Já jsem v poslední půlhodině taky šel ven. Byl jsem moc rychlej do zatáčky, dostal jsem smyk, srovnal jsem ho moc a pak už jsem šel ven z dráhy. Nejdřív přes kameny bokem Rolling Eyes pak napříč přes dráhu a ven přes trávu do kačírku Neutral

Zatím vypadá vše OK, disky bez jakékoli zjevné vady a pneu snad taky. Ještě se uvidí až se to sundá, zkontroluje se podvozek a geometrie. Snad jsem ty disky nezrasil zevnitř. Kdybych měl 19" kola, určitě by to dopadlo hůř.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
pá Čer 27, 2008 8:30 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Stav auta po výletu z dráhy Citovat
Auto kolizi přežilo bez velké újmy. Žádný problém na kolech ani na řízení. Jen disky kol jsou trochu oťukané od kamínků. To je ale vidět jen zblízka dokud jsou disky zcela nové a netknuté. Akorát jsem ještě při kontrole vyndaval z podvozku kameny Shocked

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
pá Srp 08, 2008 4:02 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Re: Stav auta po výletu z dráhy Citovat
centros napsal:
Akorát jsem ještě při kontrole vyndaval z podvozku kameny Shocked


Byl jsem na tom po výletě do kačírku úplně stejně. Petrák se ptal, kde jsem jezdil Very Happy a předal mi hrst těch šutráků Cool

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
pá Srp 08, 2008 4:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz