Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Novy clen a Nismo Cold Air Intake
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Novy clen a Nismo Cold Air Intake
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
No docela ste ma vystrasili s tym short ramom. Zrovna som si z USA objednal K&N Typhoon ShortRam Air Intake pre Zetko, ale podla Kojakovych slov to snad nebude nasavat nejako zasadne vela tepla, kedze filter bude ukryty v tom karbonovom puzdre. Dam vediet ake to je, ked to budem mat nahodene.
Synovec má karbon pouzdro, v tom KN, nasávací otvor k chladiči.Jezdí na to dva roky bez problému

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Čer 08, 2008 6:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Nechal jsem namontovat Injen, provedení Typhoon.

Jako nejlepší se mi jeví houba sání v prostoru před chladič, dolů do otvoru v nárazníku.

Zde jsou fota:






A brutálně zhrubnul zvuk při vyšších otáčkách. Takže naprostá spokojenost Laughing



Injen 1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  139.52 kB
 Zobrazeno:  9743 krát

Injen 1.jpg



Injen 2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  145.95 kB
 Zobrazeno:  9744 krát

Injen 2.jpg


čt Čer 12, 2008 10:06 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BebeOne
zobák


Založen: 24.4.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek Citovat
Ja to asi taky predelam na tenhle styl,za naraznik. Co zvuk v nizkejch otackach, stejnej/ jinej ?

_________________
.
Bebe.One, 2004 350Z, Nismo Cold Air Intake, H&R podlozky 20/25mm
po Čer 30, 2008 11:15 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Zvuk s K&N Citovat
Já měl K&N otevřený filtr s motorovém prostoru s tepelnou clonou. Zvuk v nízkejch otáčkách se skoro nezměnil, možná bylo jen slyšet trochu zasyčení při rychlém přidání plynu, super! Zvuk ožil až tak od 4500 otáček a od 5500 se pořádně rozeřval. Docela peklo. Já to dal pryč kvůli nasávání teplého vzduchu a dodnes mi ten zvuk chybí Sad

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Čer 30, 2008 3:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Problém s teplým vzduchem je pryč Citovat
Včera v Brně bylo vedro a podle výsledků s časomíry se výkon auta s ujetými koly už nezhoršuje, jako tomu bylo s kitem sání K&N. Teď mám origoš AirBox s vložkou K&N a na předním nárazníku navíc nasávací otvor před vstupem do sání. Myslím že je to velmi dobrá volba, tedy pokud netoužíte po ostrém zvuku otevřeného sání. Pak bych ale rozhodně volil nějaký Cold Air Intake, třeba Injen.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
pá Srp 08, 2008 4:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz