Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Micra x Paganni Zonda

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Micra x Paganni Zonda
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Micra x Paganni Zonda Citovat
Asi před dvěma měsíci, když mi montovali Bremba a Injen Typhoon, měl jsem půjčenou Micru.
Při cestě do Průhonic se kolem mě mihlo cosi, co mě zaujalo.....
Tak jsem fotil Laughing Laughing

A pak jsem rozjel Micru na 180km/h a Zondu jsem s nasazením všech schopností Laughing dojel, ale nepředjel.

Fotky viz níže.



zonda S.jpg
 Komentář:
 Velikost:  110.02 kB
 Zobrazeno:  19835 krát

zonda S.jpg



už je pryč.jpg
 Komentář:
 Velikost:  102.85 kB
 Zobrazeno:  19835 krát

už je pryč.jpg



předjel mě.jpg
 Komentář:
 Velikost:  112.07 kB
 Zobrazeno:  19835 krát

předjel mě.jpg



jedeme spolu.jpg
 Komentář:
 Velikost:  115.44 kB
 Zobrazeno:  19835 krát

jedeme spolu.jpg



dohnal jsem ho.jpg
 Komentář:
 Velikost:  129.08 kB
 Zobrazeno:  19835 krát

dohnal jsem ho.jpg


ne Črc 20, 2008 11:38 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Kaskadér Citovat
Hele, to jsi v těch 180 ještě i vylovil foťák, zapnul ho a fotil? To jsi borec Cool

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
po Črc 21, 2008 9:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
to auto co tam je bych pustil ze skali Rolling Eyes Laughing ne ja nevim tohle se mi nelibi Neutral
čt Črc 24, 2008 12:43 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
[quote="komar"]to auto co tam je bych pustil ze skali Rolling Eyes Laughing ne ja nevim tohle se mi nelibi Neutral[/quote Máš pravdu je to hnus, hnusně to vypadá, má to hnusnej zvuk, hnusnej přeplńovanej ubohej dvanáctiválec od amatérů z AMG, prostě krám, kterej je vostudou supersportů, Náčelník ho měl Microu rozcupovat na hadry, aby ta žebrota uvnitř věděla, zač je toho loket Bléééééééé Laughing Jinak je to zřejmě čerstvě dovezena Zonda, sám jsem jí minulý týden viděl 2x odbočovat ze \strakonické směr Zbraslav, Davle..... a jezdí s tím zoufale pomalu, tak simyslím, že to má krátce, nebo už nezbyla škvára na benzin Laughing Je to první model, ale je to jedno, jen se v ní vozit........

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Črc 24, 2008 5:08 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Tahle Zonda je tady už pěkně dlouho a o žádnej nedávnej dovoz se nejedná. Stačí se podívat na RZ 3A8....

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Črc 24, 2008 7:05 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Tahle Zonda je tady už pěkně dlouho a o žádnej nedávnej dovoz se nejedná. Stačí se podívat na RZ 3A8....
Psal jsem zřejmě, jezdím denně po Strakonické léta a nikdy jsem jí neviděl a te´d opakovaně. Ostatní snad souhlasí Confused a propo, starší č na spz nic neznamená

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Črc 24, 2008 8:09 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
nn majitel už jí má minimálně od začátku roku 2006. Majitel je automobilový závodník, myslim že nešetří ani civilní ani závodní verzi Very Happy
ale fajn fotky, takový jsou nej Exclamation
pá Črc 25, 2008 11:57 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
nn majitel už jí má minimálně od začátku roku 2006. Majitel je automobilový závodník, myslim že nešetří ani civilní ani závodní verzi Very Happy
ale fajn fotky, takový jsou nej Exclamation
To byl samo žert, že yb závodník se Zondou. Pár těch chlápků znám, ale že by závodní Zonda Shocked Shocked , ve třídě GT ?

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Črc 25, 2008 7:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
No nevim pro me to auto moc neznamena ... protoze vkusne vubec neni ... nebo mi spise nic nerikam, existujou vkusnejsi vozitka, a pokud si to nejakej "automobilovej zavodnik" poridi do CR aby s tim lital, tak sem zvedav kde, na okruhu? Nikde zadny fotky nejsou nebo jsem je nenasel abych to auto videl "in action" no nevim no ... moc kobyl na spatnem miste spise Rolling Eyes
so Črc 26, 2008 7:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
dřív s tím hodně jezdíval na okruhy do Brna a do Mostu, kamarád jednou natáčel pár koleček po okruhu.... http://uk.youtube.com/watch?v=yh4w5ulfT9g


a tady jsou ještě fotky jeho závodní Zondy
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=35530&cat=500&ppuser=75058
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=35589&cat=500&ppuser=75058
so Črc 26, 2008 4:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
dřív s tím hodně jezdíval na okruhy do Brna a do Mostu, kamarád jednou natáčel pár koleček po okruhu.... http://uk.youtube.com/watch?v=yh4w5ulfT9g


a tady jsou ještě fotky jeho závodní Zondy
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=35530&cat=500&ppuser=75058
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=35589&cat=500&ppuser=75058
To je pecka, moc se to komentovat nedá Shocked a jestli se nemejlim, tak Stuff je ůpravce motorů,hlavné Porsche. Komár: Tome Pagani je absolut Supersport s omezenou ruční výrobou. Poslední model F Clubsport má 602 a 650 ps, v druhém případě se jedná o 25 ks serii,která byla loni představena v Ženevě. Připravuje se typ R a to bude motor.svátek Pagani je označováno jakonejlepší a nejkvalitnější supersport na světě. Tolik odb.litera. Musíš jí vidět a slyšet in natura, pak pochopíš o co jde.Má motor 7,3 l AMG,
atmosférický, krou´ták 780 Nm, váha l500 kg, zrychlení 3,6 sec

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Črc 26, 2008 8:26 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
když se otevřelo Pagani Praha, tak se chlubili že jednu Zondu R prodali sem k nám do čech!
so Črc 26, 2008 8:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
když se otevřelo Pagani Praha, tak se chlubili že jednu Zondu R prodali sem k nám do čech!
No asi dali objednávku, na jaře to byl pouze koncept. Jednou prohučela kolem mě, a ten zvuk, bylo to na výměnu trenek Laughing Nevím,jestli jsi to někde četl, v Anglii je klub " Tunelářů ", kteří jezdí ve spor´tácích v nějakém dlouhém tunelu a nahrávají v noci po intervalech audio a vídeo záznamy jejch zvuk. Zvítězil AM DB9 a hned za ním Pagani

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
ne Črc 27, 2008 7:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Ondra. napsal:
když se otevřelo Pagani Praha, tak se chlubili že jednu Zondu R prodali sem k nám do čech!
No asi dali objednávku, na jaře to byl pouze koncept. Jednou prohučela kolem mě, a ten zvuk, bylo to na výměnu trenek Laughing Nevím,jestli jsi to někde četl, v Anglii je klub " Tunelářů ", kteří jezdí ve spor´tácích v nějakém dlouhém tunelu a nahrávají v noci po intervalech audio a vídeo záznamy jejch zvuk. Zvítězil AM DB9 a hned za ním Pagani


No co se tyce tech trenek tak s tim souhlasim, tehda kdyz sem jel z NC srazu v Holicich u Pardubic nebo u HK ted nevim to je stejne Smile tak okolo me v praze prosvistelo tohle auto, kdyz sem nad tim tak dumal tak mi to secvaklo a Lenca rika ze je to 100% ono a verte nebo ne ale takhle se neleknu ani motorky ... na druhou stranu sem pulku cesty domu dumal nad tim co to mohlo bejt za auto Laughing Laughing Laughing
ne Črc 27, 2008 8:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz