Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Vymena brzdove kapaliny

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Brzdy Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Vymena brzdove kapaliny
Autor Zpráva
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Vymena brzdove kapaliny Citovat
Jak casto se provadi vymena brzdove kapaliny? Menili mi to po 60tis, tedka mi to chteli vymenit po 90t km zase.. coz mi prijde celkem brzo.
st Čer 18, 2008 9:36 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Měnit často Citovat
U běžného osobáku to stačí vyměnit tak jednou za tři roky. Když máš ale sportovní auto, jezdíš s ním okruhy a šlapeš tomu na paty, je třeba měnit často. Já osobně pro dobrý pocit měním jednou za rok. Kapalina časem absorbuje vlhkost a snižuje se bod varu. Brzdy pak snadněji uvaříš a když je budeš nejvíc potřebovat, nezabrzdíš.

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
st Čer 18, 2008 9:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
souhlasím s Centrosem. Když jezdíš okruhy, tak jí převaříš a ztrácí na kvalitě a to hovořím o závodní kapalině. Já je nejezdím, ale každé jaro dávám novou.Je to mini položka v údržbě....

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Čer 19, 2008 3:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipni
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 8.2.2007
Příspěvky: 182

Příspěvek Citovat
Dik za rady. Az budu menit desky, tak vymenim i kapalinu. Novy stacej 2litry ? Dam tam Motul RBF600...
čt Čer 19, 2008 3:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
centros
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 28.9.2007
Příspěvky: 153
Bydliště: Praha

Příspěvek Kapalina Citovat
Mám taky Motul RBF600, je super, bod varu je o něco vyšší než u AP Racing kapaliny. Stačí jí něco málo přes litr. Pro jistotu kup litr a půl (prodává se po půllitrech).

_________________
2006 350Z, Nismo 9.5xR18, Toyo R-888 255/35R18, brzdy AP Racing, nerez hadice, kapalina RBF600, tlumiče HKS Hipermax III, podvozek Kinetix, Hotchkis, rám šasi GT Spec, MREV2 Plenum, Motordyne 5/16" Spacer, K&N, spojka a setrvák JWT, svíčky Denso Iridium
čt Čer 19, 2008 7:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Brzdy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz