Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
SPEED

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
SPEED
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek SPEED Citovat
Ahoj lidičky..Smile
tak sem jako každý měsíc listoval v práci automobilovejma časákama a na co jsem nenarazill:)
Píše se tam o škole driftu v rakousku které se zůčastnily dvě zetka:)... jedno náleželo vyslancovi ze speedu který si ho vyprosil v Nissanu a druhé našemu uznávanému vůdcovi.... nemluvím o mě ale samozdřejmě o Dragovi:)
Tak sem se do toho začetl a ponořil do duše mistra driftu, kždy mě trochu uzemnila jedna věta...
"jedno zetko se snaží, druhé je tragické" Smile
Ehm.. no co k tomu říct....Smile..
Ale neboj dragu.. já ti věřim a myslim že to byla chyba tisku:)
zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Kvě 26, 2008 8:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
To má být nějaká provokace?

Článek jsem nečetl a na škole driftu nebyl... Můžeš to trochu víc osvětlit? Které bylo tragické a z jakého důvodu?

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
po Kvě 26, 2008 12:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
jak já to mam vědětVery Happy nic jinýho tam nepíšou...
ale pokud sis to přečetl celý tak si pochopil že druhý zetko byl autor článku kterej tam na obrázku jede driftem a ještě přitom mává... nemyslim že myslel sebe:)

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Kvě 26, 2008 12:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Článek jsem nečetl...


Exclamation

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
po Kvě 26, 2008 1:03 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
jak já to mam vědětVery Happy nic jinýho tam nepíšou...
ale pokud sis to přečetl celý tak si pochopil že druhý zetko byl autor článku kterej tam na obrázku jede driftem a ještě přitom mává... nemyslim že myslel sebe:)


Na konci článku píše J. Červenka: "A všichni vidí, že se to dá naučit. Tohle byl základní kurz, první level. Jestli budou ještě další (minimálně pět(, pak bych se to snad mohl naučit i já.
Každopádně Klub slibuje, že je to jen začátek..... Kdo bude český král driftařů?"

Tolik citát, to mávání je omluva za ním jedoucím. Kromě cca 4 majitelů BMW se omlouvali všichni:-), a po 7 hodinách kurzu jezdili určité etapy driftem všichni. Tedy kromě majitele BMW kombi s automatem - u něj to auto nebralo....
Jen jsem tam neměl svého fotografa, na rozdíl od J.Č. ze Speedu, takže ve Speedu je samozřejmě on. Laughing Laughing Laughing

Konec vysvětlování, jen je smutné, že někdo neumí "číst", ale ví, co autor myslel... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
po Kvě 26, 2008 1:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kubca350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 24.5.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: březová u Sokolova

Příspěvek Citovat
Já věřim že jim to eště ukážeš. Wink Laughing
po Kvě 26, 2008 5:41 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
To má být nějaká provokace? Jseš mluvčí Draga, nebo buzna ? Tady jseš v klubu se svobodou projevu, tak rychle zklidni hormoony. Jak sleduji tvé příspěvky, tak kritizunješ věci, vo kterých víš úplný hovno.

Článek jsem nečetl a na škole driftu nebyl... Můžeš to trochu víc osvětlit? Které bylo tragické a z jakého důvodu?


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
pá Kvě 30, 2008 4:07 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
2 Kojak: Tak tak, není nad slovo znalce a teplé lidské slovo Laughing A když už jsem v tom klubu se svobodou projevu, tak jsem se svobodně zeptal na obsah článku a Viktůrkovu poznánku.

Ještě mi prosimtě osvětli tvoji roli. Mluvčí Viktůrka, nebo táta buzen? Wink

A máš naprostou pravdu. Ten článek jsem nečetl, dobrovolně se k tomu přiznal a stejně tak prohlašuji, že o něm vím naprosté hovno Cool

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
so Kvě 31, 2008 10:59 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
2 Kojak: Tak tak, není nad slovo znalce a teplé lidské slovo Laughing A když už jsem v tom klubu se svobodou projevu, tak jsem se svobodně zeptal na obsah článku a Viktůrkovu poznánku.

Ještě mi prosimtě osvětli tvoji roli. Mluvčí Viktůrka, nebo táta buzen? Wink Vysvětlím ti to, jen co na tebe narazím

A máš naprostou pravdu. Ten článek jsem nečetl, dobrovolně se k tomu přiznal a stejně tak prohlašuji, že o něm vím naprosté hovno Cool


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Kvě 31, 2008 5:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
2 Kojak: Tak tak, není nad slovo znalce a teplé lidské slovo Laughing A když už jsem v tom klubu se svobodou projevu, tak jsem se svobodně zeptal na obsah článku a Viktůrkovu poznánku.

Ještě mi prosimtě osvětli tvoji roli. Mluvčí Viktůrka, nebo táta buzen? Wink Vysvětlím ti to osobně..

A máš naprostou pravdu. Ten článek jsem nečetl, dobrovolně se k tomu přiznal a stejně tak prohlašuji, že o něm vím naprosté hovno Cool


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
so Kvě 31, 2008 5:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz