Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Měření na motorové brzdě

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Měření na motorové brzdě
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Měření na motorové brzdě Citovat
Zde zveřejním grafy pěti členů, kteří se změřili na brzdě....



brzda.jpg
 Komentář:
 Velikost:  736.93 kB
 Zobrazeno:  9799 krát

brzda.jpg


út Kvě 20, 2008 11:19 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Jak je vidět, nebyly dosaženy hodnoty udávané výrobcem Sad Ale nevěště hlavy, měření není přesné. Jak jsem již uváděl dříve na foru, měří to hodně lidí, ale jen málo kdo to umí. I při opakovaném měření stejného vozidla jsou značné rozdíly. Tot má zkušenost. Nejpřesněni to dělají v Brněbna Technické fakultě, včetně přenastavení jednotky / pro draga-čip/ Very Happy , dále Brázdil v Hulíně, jinakjkezdí z auty do Německa. Nejpřesnější měření je, když je moptor na stolici a výkon se měří na klicea pak na brzdě. Tak nevěště hlavy, ani ti lepší nejásejte. Loni jme jeli z Křivoklátu asi 5zetek po dálnici, jelo to všem stejně, rozdíly byly nepatrné.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
út Kvě 20, 2008 3:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Citovat
Kojak napsal:
Jak je vidět, nebyly dosaženy hodnoty udávané výrobcem Sad Ale nevěště hlavy, měření není přesné. Jak jsem již uváděl dříve na foru, měří to hodně lidí, ale jen málo kdo to umí. I při opakovaném měření stejného vozidla jsou značné rozdíly. Tot má zkušenost. Nejpřesněni to dělají v Brněbna Technické fakultě, včetně přenastavení jednotky / pro draga-čip/ Very Happy , dále Brázdil v Hulíně, jinakjkezdí z auty do Německa. Nejpřesnější měření je, když je moptor na stolici a výkon se měří na klicea pak na brzdě. Tak nevěště hlavy, ani ti lepší nejásejte. Loni jme jeli z Křivoklátu asi 5zetek po dálnici, jelo to všem stejně, rozdíly byly nepatrné.


Nevím a nedokážu posoudit přesnost, asi je to spíš orientační, ale vypovídací hodnota vzájemného srovnání tu je....

A překvapilo mě, jak je malý rozdíl mezi auty bez úprav a po úpravách. Mám pocit, že se ty úpravy moc nevyplatí Laughing
út Kvě 20, 2008 9:54 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
Drag napsal:
Kojak napsal:
Jak je vidět, nebyly dosaženy hodnoty udávané výrobcem Sad Ale nevěště hlavy, měření není přesné. Jak jsem již uváděl dříve na foru, měří to hodně lidí, ale jen málo kdo to umí. I při opakovaném měření stejného vozidla jsou značné rozdíly. Tot má zkušenost. Nejpřesněni to dělají v Brněbna Technické fakultě, včetně přenastavení jednotky / pro draga-čip/ Very Happy , dále Brázdil v Hulíně, jinakjkezdí z auty do Německa. Nejpřesnější měření je, když je moptor na stolici a výkon se měří na klicea pak na brzdě. Tak nevěště hlavy, ani ti lepší nejásejte. Loni jme jeli z Křivoklátu asi 5zetek po dálnici, jelo to všem stejně, rozdíly byly nepatrné.


Nevím a nedokážu posoudit přesnost, asi je to spíš orientační, ale vypovídací hodnota vzájemného srovnání tu je....

A překvapilo mě, jak je malý rozdíl mezi auty bez úprav a po úpravách. Mám pocit, že se ty úpravy moc nevyplatí Laughing

Za málo peněz, málo muziky Laughing Laughing

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Kvě 21, 2008 5:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz