Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Air intake system !!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Air intake system !!!
Autor Zpráva
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
No jo, len som pozeral na tom youtube videa s tym INJENom a nemozem si pomoct, mne ten zvuk pripada takmer taky isty ako ma seriovy vyfuk. Mozno radsej obetujem ten narast vykonu a budem mat brutalny zvuk pri tom TOP SPEED. Very Happy

Momentalne musim vyriesit problem s piskanim brzd. Kamarat mi nahodil nejake nove brzdove dosticky dopredu aj dozadu, vraj dajaka top kvalita, co sa dava na Skyline GT-R aj Maseratti a zdaju sa mi byt dost tvrde. Co ma ale najviac sere, pri dobrzdovani z nizkej rychlosti 30 km/h a menej zacinaju brutalne piskat (len predne, lebo ked som skusal dobrzdovat cez rucnu brzdu, nic nepiskalo). A najviac to piska, ked uplne jemne stlacam brzdovy pedal, cize zakazdym ked v meste prichadzam do krizovatky mi brzdy piskaju ako nejakemu staremu autobusu, trapas. Ked zmacknem brzdovy pedal silno, tak to nezapiska, alebo len jemne zapiska. Ten znamy mi vravel, ze tie dosticky musia sadnut, ze s nimi musim prejst aspon 600 km, zatial som presiel 200, ale piska to zatial stale rovnako. Nemas podobnu skusenost?
čt Dub 24, 2008 4:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Zdeny napsal:
cena je dobrá, ovšem všimni si, že ti nabízí 2/3 toho co ostatní "profi" výrobci, chybí tam Y-pipe (+ocelové vlnovce), které svádí potrubí od svodů k tlumičům (ze 2 trubek do 1) - takže budeš mít 1/3 výfuku původního, 2/3 TOP Speed. A to bude mít zákonitě vliv i na malý nárůst výkonu (je-li vůbec nějaký) - proto ho neuvádí. U renomovaných zanček se dostaneš někde na +20-30PS. Ale říkám, testni ho...

Ahoj, napsal jsem Ti SZ s kontaktem na sebe. Rád bych si ten Injen poslechl a třeba se domluvíme..
čt Dub 24, 2008 9:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
Tak uz mi odpisali z Top Speed - vraj tento vyfuk pre 350Z prida okolo 10 koni. No jo, tak je fakt, ze sa to nechyta na tie renomovane znacky, ktore pridaju +20-30 koni. Jaaj, ale ten ZVUK! Very Happy
čt Dub 24, 2008 9:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
IvoNinja napsal:
Tak uz mi odpisali z Top Speed - vraj tento vyfuk pre 350Z prida okolo 10 koni. No jo, tak je fakt, ze sa to nechyta na tie renomovane znacky, ktore pridaju +20-30 koni. Jaaj, ale ten ZVUK! Very Happy

Jen abys pak nejezdil se špuntama v uších Very Happy
čt Dub 24, 2008 10:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
Zdenda: Neverim, ze by to zase az tak neznesitelne revalo, prinajhorsom sa to da stale predat niekde na ebay. Mne naopak seriovy vyfuk pripada uplne tichy, pokial ten motor nevytocim do vysokych otacok, tak ani nie je poznat, ze je pod kapotou 3,5 liter. Mozno to spravi ten K&N TYPHOON filter, tak potom sa uvidi. Smile
čt Dub 24, 2008 11:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
IvoNinja
svobodník


Založen: 17.8.2007
Příspěvky: 79
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek Citovat
Este k tomu TOP SPEED vyfuku, chlapik mi odpisal ,ze predavaju k tomu aj Y-PIPE. -> "The Y pipe is sold seperately as this exhaust system will bolt on directly to your stock equipment. The price for the Y-Pipes is 275.00usd + shipping." Takze cely ten vyfuk by mohol nakoniec dodat narast vykonu podla mojich predstav + k tomu ten spravny zvuk. Very Happy
po Dub 28, 2008 6:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz