Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Přestup

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Přestup
Autor Zpráva
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Přestup Citovat
No, předpokládam že draga už zetkaři nezajímaj když tu neumí na nic odpovědět..ani na to co udělal s jejich penězma....
jak zetkařum tak fan klubu bylo naslibováno milion věcí a kde nic tu nic.. jediný co pro mě drag udělal tak že donutil svýho malýho syna aby mi pochcal auto... přijde vám to hodný dospělýho člověka? mě moc ne...
Přihlašuju se taky na nissan klub a budu moc rád když tam s ostatníma z vás zase budu moct pokecat... tady už se stejně nic neděje..jen mam zasranej počítač....
zatim ahoj.. VIktůrek II. z boží vůle král...

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 02, 2008 10:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
třeba Drag prostě nemá čas no ... mu zavolej a máš to Wink
so Dub 05, 2008 2:42 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Citovat
zavolal by si někomu kdo ti pochcal auto? a kdo voloá jen když něco potřebuje?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 06, 2008 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Ondra.
četař


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 154
Bydliště: Tábor

Příspěvek Citovat
nevim, na tvim místě fakt nevim ale na mym bych s tim problém neměl, mám draga celkem rád, je to fajn cápek Laughing
po Dub 07, 2008 11:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
Ondra. napsal:
třeba Drag prostě nemá čas no ... mu zavolej a máš to Wink


predseda si vzdy ten cas najit musi ... a kdyz ne neni hoden predsedy ... tot muj verdikt Rolling Eyes viktore mou podporu mas kamarade, uvidime se na pribrami ahoj.
út Dub 08, 2008 9:36 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz