Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
jááááááááá
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
jááááááááá
Autor Zpráva
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Citovat
2 Mobi: Máš pravdu, ale to, že mám dominantní postavení ve třídě a při jiných věcech - o kterých ty asi nic nevíš - tak to neznamená, že přeci musím být moderátor klubu Laughing Laughing Laughing ne-e, Viktůrek je výbornej - takže samozřejmě si ho tu nadále necháme a moc si ho ceníme

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
čt Dub 26, 2007 3:20 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Já vždycky Laughing Laughing Laughing
čt Dub 26, 2007 6:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
viktůrek napsal:
co řešim jo?
no pokud vím tak si to byl ty dragu co mi řekl že až tu bude o pár členů víc tak se udělá repete..
tak mě napadlo jesi někomu nevadim.. to je všecko..jo a jardo.. doufam že jsi pochopil že jak sem napsal že to nechápu tak sem to vzal ze srandy.. nejsem zas takovej osel jak si většina z vás myslí.. Smile
zatim čus.. jdu se učit matičku
Depak, to mě vůbec nenapadlo, von k tomu nejni ani důvod

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
čt Dub 26, 2007 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
no, hele myslíte že se někdy dozvim kdo jsou ti noví dva Fan klubáci??

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
čt Dub 26, 2007 7:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Sabajka napsal:
2 Mobi: Máš pravdu, ale to, že mám dominantní postavení ve třídě a při jiných věcech - o kterých ty asi nic nevíš - tak to neznamená, že přeci musím být moderátor klubu Laughing Laughing Laughing ne-e, Viktůrek je výbornej - takže samozřejmě si ho tu nadále necháme a moc si ho ceníme

ale měla by si naučit viktůrka jak rozdávat letáky pač to mu moc nejde Laughing Laughing Laughing
jo a mela by si ho naucit slusnemu chovani, aby az bude po ty operaci tak aby vedel jak se chova spravna slecna Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
pá Dub 27, 2007 3:58 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek nebůjjj... Citovat
Jen se neboj - Viktůrka všechno naučím Smile on je šikovnej klučina..on to zvládne.... Wink takže letáčky, jak se rozdávaj - ano píšu si :Naučit Viktůrka být trochu průbojnější a lidem rozdávat letáčky s tím pocitem, že budeme rádi, když se na ty stránky podívají Wink ok..rozumím..

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
pá Dub 27, 2007 5:32 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-((( Citovat
promin dragu..ale příjde mi to fakt jako nesmysl rozdávat letáky když jsi sám viděl že ten kdo chce tak si ho vezme sám..a když tam bude nákej velikej nápis lub 350Z a už toho párset letáčků tak to každýho koho tozajímá trkne do očí...
nejsem 180cm velká kozatá blondýna aby si ode mě lidi brali letáky.. nemyslim to zle... jen prostě vim že když vidim pěkný auto tak se koouknu, když se chci o něm něco dozvědět tak se kouknu kolem něj jesi tam něco neni.. a když se mi nelíbí a náký kočka mi nabídne leták tak je jasný že si ho vezmu a doma hodim do šuplíku..
je to jen muj blbej názor
zatim

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Dub 27, 2007 8:24 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek dost.. Citovat
Názor jako názor..neříkej, že je to tvůj blbej názor...není blbej.. je to v pořádku...bože teď bych měla být poctěna - že si mě prakticky nazval kočkou - tak děkuju Razz Razz Razz , prosím tě z těch letáků si nic nedělej..jen tě s Mobim škádlíme... Wink - máme tě přeci rádi..

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
pá Dub 27, 2007 8:33 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-((( Citovat
viktůrek napsal:
promin dragu..ale příjde mi to fakt jako nesmysl rozdávat letáky když jsi sám viděl že ten kdo chce tak si ho vezme sám..a když tam bude nákej velikej nápis lub 350Z a už toho párset letáčků tak to každýho koho tozajímá trkne do očí...
nejsem 180cm velká kozatá blondýna aby si ode mě lidi brali letáky.. nemyslim to zle... jen prostě vim že když vidim pěkný auto tak se koouknu, když se chci o něm něco dozvědět tak se kouknu kolem něj jesi tam něco neni.. a když se mi nelíbí a náký kočka mi nabídne leták tak je jasný že si ho vezmu a doma hodim do šuplíku..
je to jen muj blbej názor
zatim


Já ti to vysvětlil, tys nepochopil.
O tomhle nebudu diskutovat.
pá Dub 27, 2007 8:46 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ... Citovat
no, myslim že už jsme o tom mluvili víckrát.. a ted nevim jakej rozhovor máš namysly..a nák si moc nevzpomínam na hlavní pointu..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
pá Dub 27, 2007 9:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
komar
Člen FanClubu 350Z


Založen: 19.2.2007
Příspěvky: 282
Bydliště: Sokolov

Příspěvek Citovat
mě to nevadí Smile
ne Dub 29, 2007 9:51 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz