Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Jak potěšit našeho Kubíka....

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Jak potěšit našeho Kubíka....
Autor Zpráva
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Jak potěšit našeho Kubíka.... Citovat
Kubík má dneska po náladě - budu ráda, když se ho někdo ujmete a trošku mu náladu zlepšíte..děkuju mockrát... jste zlatíčka.. Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
pá Dub 27, 2007 7:55 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-((( Citovat
nák sem nepochopil jakýho kubíka myslíš.. jako fan klubáckýho?
a ani nevim proč má po náladdě.. nebo třeba jakym způsobem bych mu mohl pomoct.. no prostě to nechápu úplně celý....ale rád přiložím ruku k dílu pokud to bude možný..
zatim čus

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
so Dub 28, 2007 10:37 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-((( Citovat
viktůrek napsal:
nák sem nepochopil jakýho kubíka myslíš.. jako fan klubáckýho?
a ani nevim proč má po náladdě.. nebo třeba jakym způsobem bych mu mohl pomoct.. no prostě to nechápu úplně celý....ale rád přiložím ruku k dílu pokud to bude možný..
zatim čus

sabajka jedla moc čabajky a tak to napsala špatně, ale předpokládám, že myslela mě.
Jelikož Drag naplánoval ten sraz takhle krásně tak už mam náladu spravenou.
Viktore: ty zadnou ruku nikam neprikladej a koukej se učit pač jestli tě neuvidim v Mostě a v Mimoni tak mě pěkně nasereš

_________________
NISSAN FOREVER
so Dub 28, 2007 4:23 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-((( Citovat
i když to udělám tka záleží jan na mojí mámě jesi tam pojedu.. mám to tady ted pěkně nahnutý

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
so Dub 28, 2007 4:30 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Re: :-((( Citovat
viktůrek napsal:
i když to udělám tka záleží jan na mojí mámě jesi tam pojedu.. mám to tady ted pěkně nahnutý

dyžtak pošlem draga at to tvý mámě vysvětlí Laughing Laughing Laughing

_________________
NISSAN FOREVER
so Dub 28, 2007 4:56 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek :-) Citovat
Ahojíky...držím palečky - ať to s tvojí mamkou dopadne dobře Viktůrku..ale snad to všechno zvládneš a pojedeš do Mimoně a MOstu...zatím se měj a držím palečky a užívej víkend.. Wink Wink Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
so Dub 28, 2007 7:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek Re: :-) Citovat
Sabajka napsal:
Ahojíky...držím palečky - ať to s tvojí mamkou dopadne dobře Viktůrku..ale snad to všechno zvládneš a pojedeš do Mimoně a MOstu...zatím se měj a držím palečky a užívej víkend.. Wink Wink Wink Wink

děkuju Cool

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
so Dub 28, 2007 7:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek :-) Citovat
Vůbec nemáš za co..hlavně všechno zvládni..hmm, protože je to podstatné pro tvou budoucnost.. budu tě ráda vídávat na srazech..ale slib mi, že teď to všechno urovnáš a zvládneš..ok??? Wink Wink

_________________
IN OMNIA PARATUS Smile
so Dub 28, 2007 7:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Hanička
Člen FanClubu 350Z


Založen: 9.4.2007
Příspěvky: 225
Bydliště: Liberec

Příspěvek Citovat
Hlavně Viktůrek to zvládne, já mu věřím....Surprised)A doma si to vyžehlí jen bud hodňoučkej na maminu:o)Držím palešky:o)
so Dub 28, 2007 8:51 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
mobileus
Člen FanClubu 350Z


Založen: 14.1.2007
Příspěvky: 607
Bydliště: Prague, to je město moje

Příspěvek Citovat
Hanička napsal:
Hlavně Viktůrek to zvládne, já mu věřím....Surprised)A doma si to vyžehlí jen bud hodňoučkej na maminu:o)Držím palešky:o)

ja mu taky veřim Wink

_________________
NISSAN FOREVER
ne Dub 29, 2007 12:11 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz