Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
PŮJČENÍ TOHOTO SKVĚLÝHO AUTA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
PŮJČENÍ TOHOTO SKVĚLÝHO AUTA
Autor Zpráva
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Není tohle to tvoje, které půjčuješ?

http://club.autofun.cz/skoda-superb/nissan-350z.html

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
čt Bře 06, 2008 11:35 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Není tohle to tvoje, které půjčuješ?

http://club.autofun.cz/skoda-superb/nissan-350z.html


jj...tak to je on .... byla jsem odhalena Wink ,jak se ti líbí??? Teda můžu vám říct kucííííí, že sem se ještě neodmilovala....je to pořád můj miuáček Embarassed
čt Bře 27, 2008 4:25 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Když jsem vybíral to svoje, tak jsem měl i tohle v hledáčku. Vím, kdo a kde ho prodával Wink Mně se nelíbily ty nápisy na autě a barva. Chtěl jsem šedou a nakonec ji mám. Tohle byl ale určitě dobrý kauf... Smile

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
so Bře 29, 2008 12:44 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Tuna napsal:
Když jsem vybíral to svoje, tak jsem měl i tohle v hledáčku. Vím, kdo a kde ho prodával Wink Mně se nelíbily ty nápisy na autě a barva. Chtěl jsem šedou a nakonec ji mám. Tohle byl ale určitě dobrý kauf... Smile

Já zase strašně chtěla tuto barvu a mám ji ..... a ty nápisy - mně až tak nevadí a navíc to mám na podnikání, takže to beru jako reklamu.A kdyby náhodou, tak se to dá sundat ... A dobrej kup to teda opravdu byl... Wink a auti je jak nový a zatím šlape naprosto v poho...
so Bře 29, 2008 1:16 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zdenda
vojín


Založen: 6.11.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vysočina

Příspěvek Citovat
Rozhodně to byl skvělej kauf. Taky jsem na to auto volal, ale do telefonu mi bylo řečeno, že si to právě obhlíží nějaká zájemkyně. Když jsem pak volal ráno, že bych pro to jel, tak si to prý ta paní vzala. Jak na potvoru se pak všude po netu začali objevovat fotky tohoto auta a já si jen pokaždé nadával, že jsem se nekoukl na tipcars o pár hodin dříve Sad.
Naštěstí jsem teď už svou situaci vyřešil - právě se mi jedno nachlup stejné (akorát bez křídla) veze z německa Smile. Bohužel je starší a přitom jen nepatrně levnější.
Přeju hodně šťastných km a třeba se někde potkáme..
st Dub 02, 2008 11:28 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
feferonka
vojín


Založen: 4.1.2008
Příspěvky: 33
Bydliště: Brno

Příspěvek Citovat
Zdenda napsal:
Rozhodně to byl skvělej kauf. Taky jsem na to auto volal, ale do telefonu mi bylo řečeno, že si to právě obhlíží nějaká zájemkyně. Když jsem pak volal ráno, že bych pro to jel, tak si to prý ta paní vzala. Jak na potvoru se pak všude po netu začali objevovat fotky tohoto auta a já si jen pokaždé nadával, že jsem se nekoukl na tipcars o pár hodin dříve Sad.
Naštěstí jsem teď už svou situaci vyřešil - právě se mi jedno nachlup stejné (akorát bez křídla) veze z německa Smile. Bohužel je starší a přitom jen nepatrně levnější.
Přeju hodně šťastných km a třeba se někde potkáme..


no jo, no...byla jsem rychlejší.Já když ho uviděla na netu, věděla jsem, že musím jednat rychle, že to tam dlouho nebude Razz Přesně v tu dobu jsem měla vyhlídnutýho a bloklýho krasavce i v Německu, takže jsem vybírala ze dvou.Samozřejmě, že toto muselo zákonitě vyhrát... Laughing Přijď mezi nás na www.nissanclub.cz.Tady to umírá a postupně končí.Máme tam svoje diskuzní fórum.Tak se tam stav,jo?
čt Dub 03, 2008 9:34 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz