Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
Autoshow Letňany
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
Autoshow Letňany
Autor Zpráva
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-( Citovat
Kojak napsal:
viktůrek napsal:
ježiš co vám všem hráblo? doufam že to myslíte z prdele a ne vážně.. myslim že ted na holku moc pomyšlení nemám..
dit sem se k ní choval úplně normálně ne?
Jo normálně, myslíš, že jsme slepý a blbý ?? Co ta bambule v kalhotech ?? Měl by jsi se trochu kotrolovat, A eště na fotce., úleťáku. Rolling Eyes


Jardo, skvělý postřeh, je vidět, že pracovní návyky Tě neopustili Wink

Viktore, to je prostě dokumentační fotka, a nechci vědět, co si to masíruješ v té kapse a co je ta boule....
FUJ, FUJ, FUJ. Ještě, žes dělal ostudu Maxiperversu, když jsi měl na sobě jejich mikinu, kdyby to bylo se Zkovou, tak snad navrhnu hlasovat o vyloučení.
Sexuální loudili v klubu nechceme Laughing Laughing Laughing
ne Dub 22, 2007 6:37 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
sem potrhanej smíchem.

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 22, 2007 7:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek Hmmmmm Citovat
Twisted Evil Člověk vstoupí do fanklubu a co se hned nedozví - no, ale ty jo, víte co, vy ani nevíte, jak je to pro mě těžké - píši Viktůrkovi na icq, a on mě není ani schopný poznat, až mu tedy napíšu, že jsem s ním tam včera stála 6 hodin - ty jo a já si myslela, že to pro mě byl tak nezapomenutelnej zážitek, když jsem tam s ním byla, viděla ho, když mě fotil z auta za "spanilé jízdy" a on normálně zapomněl moje jméno a vůbec nevěděl, kdo jsem..víte, jak mě to tedka bolí...všichni jste hrozný, takovej Viktor..milej a hezkej klučina a prostě mě přitahuje a nedokážu si pomoct..ale přeci takhel ho nemůžete chudáka bombardovat.. Crying or Very sad
ne Dub 22, 2007 8:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: Hmmmmm Citovat
Sabajka napsal:
Twisted Evil Člověk vstoupí do fanklubu a co se hned nedozví - no, ale ty jo, víte co, vy ani nevíte, jak je to pro mě těžké - píši Viktůrkovi na icq, a on mě není ani schopný poznat, až mu tedy napíšu, že jsem s ním tam včera stála 6 hodin - ty jo a já si myslela, že to pro mě byl tak nezapomenutelnej zážitek, když jsem tam s ním byla, viděla ho, když mě fotil z auta za "spanilé jízdy" a on normálně zapomněl moje jméno a vůbec nevěděl, kdo jsem..víte, jak mě to tedka bolí...všichni jste hrozný, takovej Viktor..milej a hezkej klučina a prostě mě přitahuje a nedokážu si pomoct..ale přeci takhel ho nemůžete chudáka bombardovat.. Crying or Very sad


Viktore, já nevěřím svým očím.....
Jestli je to pravda, žes jí nepoznal, tak jseš fakt hroznej....

A to jsem Ti chtěl upřímně poděkovat, že díky tobě nám Fan klub jen kvete Vzývám tě ó pane!
Hele, když se na tebe takhle holky lepí, musíš s náma častěji, vlastně povinně vždy. Laughing Laughing Laughing
ne Dub 22, 2007 8:17 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
co to všichni píšete??
dit se na mě ještě jendou koukněte.. jo a mimochodem.. ta boule v mojí kapce je kapesník páč mám z jízdy kabrioletem ve 2°C docela rýmu..
ale koukněte na mě.. která holka touží po klukovi co nemá bicáky jak pomeranče, co má brejle a tak celkově nevim proč ze mě furt děláte děvku..
po tom co sem se rozešel s radkou sem měl zájem jen o jednu..ta mě odpálkovala.. a ted na všecko .....(toto slovo má cenzuru) ..
je sice pěkný že z toho máte všichni radost. já taky.. fan klub je čím dál větší ale když se podívam kdo tam je tak už ste mě dali dohromady skoro s každym...
Ještě chybí komár....

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 22, 2007 8:31 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-))) Citovat
viktůrek napsal:
co to všichni píšete??
dit se na mě ještě jendou koukněte.. jo a mimochodem.. ta boule v mojí kapce je kapesník páč mám z jízdy kabrioletem ve 2°C docela rýmu..
ale koukněte na mě.. která holka touží po klukovi co nemá bicáky jak pomeranče, co má brejle a tak celkově nevim proč ze mě furt děláte děvku..
po tom co sem se rozešel s radkou sem měl zájem jen o jednu..ta mě odpálkovala.. a ted na všecko .....(toto slovo má cenzuru) ..
je sice pěkný že z toho máte všichni radost. já taky.. fan klub je čím dál větší ale když se podívam kdo tam je tak už ste mě dali dohromady skoro s každym...
Ještě chybí komár....


No vidíš, a já si do teď myslel, že jsi jen děvkař Laughing Laughing Laughing
A ty seš podobojí.... Embarassed Embarassed Embarassed
Moderátora Fan klubu jsme vybrali dobře, bere všechno stejně.
ne Dub 22, 2007 8:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek chjo.. Citovat
výborně a na moje city se tu nemyslí vůbec....víte co..nechci ani jednoho z vás, viktor o mě nestojí..a vůbec je to všechno na "palici" Crying or Very sad
ne Dub 22, 2007 8:40 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek ... Citovat
no teda lepčí klub sem si nemohl vybrat... kdo mohl vědět že ty krásný káry řídí banda dohazovačů???
je pravda že v maxi pervers ze mě maj taky prdel.. ale nedělaj za mě větčí děvku než jsem..
až si najdu holku tohle forum bude první kdo se o tom dozví aby jste mi mezi tim ještě nedohodili 20dalších a já pak dostal do tlamy od mý budoucí za nevěru která by vznikla jen větou že viktor si zase na srazu našel babu..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
ne Dub 22, 2007 8:45 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Hardy
Site Admin


Založen: 17.12.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Czech Republic - Praha

Příspěvek Citovat
Já ti dám kapesník - zvrhlíku Very Happy
Z hlediska zachování mravnosti na tomto fóru jsem byl donucen k cenzure Exclamation Na holou ! Very Happy


po Dub 23, 2007 12:06 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-))) Citovat
ty voe hardy ty když něco prpneseš tak to stojí za to.. Very Happy Very Happy

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 12:27 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: Hmmmmm Citovat
Drag napsal:
Sabajka napsal:
Twisted Evil Člověk vstoupí do fanklubu a co se hned nedozví - no, ale ty jo, víte co, vy ani nevíte, jak je to pro mě těžké - píši Viktůrkovi na icq, a on mě není ani schopný poznat, až mu tedy napíšu, že jsem s ním tam včera stála 6 hodin - ty jo a já si myslela, že to pro mě byl tak nezapomenutelnej zážitek, když jsem tam s ním byla, viděla ho, když mě fotil z auta za "spanilé jízdy" a on normálně zapomněl moje jméno a vůbec nevěděl, kdo jsem..víte, jak mě to tedka bolí...všichni jste hrozný, takovej Viktor..milej a hezkej klučina a prostě mě přitahuje a nedokážu si pomoct..ale přeci takhel ho nemůžete chudáka bombardovat.. Crying or Very sad


Viktore, já nevěřím svým očím.....
Jestli je to pravda, žes jí nepoznal, tak jseš fakt hroznej.... Bodeť by jí poznal, měl vodkrvenej mozek, nebo co tam má.

A to jsem Ti chtěl upřímně poděkovat, že díky tobě nám Fan klub jen kvete Vzývám tě ó pane!
Hele, když se na tebe takhle holky lepí, musíš s náma častěji, vlastně povinně vždy. Laughing Laughing Laughing


_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Dub 23, 2007 5:00 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: chjo.. Citovat
Sabajka napsal:
výborně a na moje city se tu nemyslí vůbec....víte co..nechci ani jednoho z vás, viktor o mě nestojí..a vůbec je to všechno na "palici" Crying or Very sad
Vítej Sabajkoa nezoufej, Tady je normální, že když někdo napíše kravinu, tak se ostatní na něm vyřáděj. \viktůrek je zřejmě v pořádku a ty vydrž. Čauky

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
po Dub 23, 2007 5:04 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-( Citovat
abych tě uvedl do obrazu jardo.. oni si ze mě všichni dělali jako vždy jen prdel tak to taky neber vážně..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
po Dub 23, 2007 5:06 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Sabajka
Člen FanClubu 350Z


Založen: 22.4.2007
Příspěvky: 124

Příspěvek 2 KOjak.. Citovat
Prosím Tě..to samozřejmě byla legrace..ale děkuji Ti, že se staráš... Smile je to od tebe milé..no a Viktůrek to všechno ustojí..vždyt je to náš kluk Smile ne?? Smile
po Dub 23, 2007 5:38 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: 2 KOjak.. Citovat
Sabajka napsal:
Prosím Tě..to samozřejmě byla legrace..ale děkuji Ti, že se staráš... Smile je to od tebe milé..no a Viktůrek to všechno ustojí..vždyt je to náš kluk Smile ne?? Smile
For Sabajka: ať se ti u nás líbí, Viki je fajn, jenom někdy je takovej divnej, nekecám, no fakt. A vod kud jsi, chlape ?? Smile

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....

Naposledy upravil Kojak dne po Dub 23, 2007 5:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
po Dub 23, 2007 5:47 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - FC Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz