Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
bodykit VeilSide

 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
bodykit VeilSide
Autor Zpráva
zdendis
Anonymní





Příspěvek bodykit VeilSide Citovat
zdravim vsechny .co stojí -cca- bodykit VeilSide na 350Z??? Exclamation Exclamation Wink
st Dub 11, 2007 6:02 pm
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
divná otázka..

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 11, 2007 6:52 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Drag
Prezident N.O.C. - 350Z


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 650

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
divná otázka..


Viktore, zklidni hormon, máme svobodu a demokracii, takže se může každý zeptat na cokoliv.
A každý má právo buď odpovědět, nebo mlčet......

Takže si jdi okřikovat své ovečky do Fan klubu Laughing Laughing Laughing
st Dub 11, 2007 7:11 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
ok.. kdyštak tu mojí odpověd vymaž.. bylo to první co mě napadlo.ale nic ve zlym..
a já si moje ovečky neokřikuju.. sou tam samý fajn lidi Smile

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 11, 2007 7:13 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: bodykit VeilSide Citovat
zdendis napsal:
zdravim vsechny .co stojí -cca- bodykit VeilSide na 350Z??? Exclamation Exclamation Wink
Najdi si to Veilside.com, zjistiš vše o verzi I, II, III, a III. rozšířená. Něco je i z karbonu. Pak současný kurz USD, k tomu dopravné a clo. No a je to, tě pic. K. Jo a ještě k tomu zetko, ale to jistě už máš.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Dub 11, 2007 7:34 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepan
Anonymní





Příspěvek veilside Citovat
prosím o cenmu co to stojí nebo odkaz na firmu.nemuzu ti nachazet : Rolling Eyes
čt Dub 12, 2007 9:33 am
linda350z
Člen FanClubu 350Z


Založen: 4.2.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: BRNO

Příspěvek Re: :-) Citovat
viktůrek napsal:
ok.. kdyštak tu mojí odpověd vymaž.. bylo to první co mě napadlo.ale nic ve zlym..
a já si moje ovečky neokřikuju.. sou tam samý fajn lidi Smile


ccc ja se okřikovat nenecham !!!! Shocked
pá Dub 13, 2007 7:28 am Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Petr
Člen FanClubu 350Z


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 78
Bydliště: Čistá v Krkonoších

Příspěvek Re: :-) Citovat
Kojaku projde ti 350z s kitem od Veil Side přes STK?
st Dub 18, 2007 7:49 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
viktůrek
Jeho Veličenstvo


Založen: 27.2.2007
Příspěvky: 521
Bydliště: Kladno

Příspěvek :-) Citovat
no já myslim že bez problému ne? dit to má určitě homologaci nebo jak se tomu říká..no prostě jako že je to dělaný přímo od prof. výrobce na tohle auto.. nebo ne jardo?

_________________
5 z 12ti ptakopysků leknou kvůli nedostatku informací od svých rodičů.. Chraňte se!!!! Pepinos
st Dub 18, 2007 8:10 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Re: :-) Citovat
Petr napsal:
Kojaku projde ti 350z s kitem od Veil Side přes STK?
Žádný problém, auto to prošlo výzkumákem, má homologaci na body kit, zvýšení výkonu, dvacítky kola. Vše je tedy zapsáno v TP a OTP. Užto na mě zkoušeli smradlaví Italové a temelínobijci,zahnojení Rakušáci a utřeli huby. Jo ještě maličkost. Díly z Japanu a USA nemají TU"V,neboli homo pro Evropu. Ale na výzkumáku s tím není problém, jde jim o ostré hrany a další možné zraňující krámy. U zvýšení výkonu firmou Greddy chtěli vyjádření Niss a to také nebyl problém, měl jsem montáž sady zapsanou v garanční knížce. Bez toho bych do toho nešel.

_________________
Máme rádi modré ptáky. Jsme "Jedničky"....
st Dub 18, 2007 8:12 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz