Obsah fóra Z-Club
RegistraceHledatFAQSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení
spotřeba u zetka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma
spotřeba u zetka
Autor Zpráva
Kojak
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 642

Příspěvek Citovat
[quote="Santy"]
Drag napsal:
Kojak napsal:
Santy napsal:
Jo jeste jedna vec mam kamarada co tam leje Natural 95 a jede mu to normalne na sprintiku me i dal, ale nevim jestli to nemuze necemu uskodit?
To si pis. Po nejake dobe to zacne podpalenymi ventily a na pruser je zadelano. Je to mozne nouzove namychat, ale umyslne snizovat okt cislo,9hmotnosti, užším pneu..... a ne díky 95 oct. Very Happy

Já nechci nikoho poučovat, ale když mi odborník, neboli výrobce řekne, dávat 98 oct, tak nebudu diskutovat a dám 98 a víc Cool
8-100
Nechtěl bych se dočkat situace, až se mu vysype motor, jak bude nadávat na "blbé" Zetko......


Vsak jsme take nehodnotili vyssi vykon dle benzinu, na 95ku prisla rec jen jestli to opravdu pacha nejake zlo a jestli vubec ze stojanu kde je npsano 98 tece opravdu 98 a ne 95 Smile V dnesnim svete bych se ani nedivil ) Ale ja zatim verim ze benziny zas tolik nesidej, ale afer uz bylo hodne pajcovany benzin.....(
Neverim, ze to michaj, hodne tankuji u PAP v Pruhonicich, maji rozummne ceny, maji hodne kontrol. Nejvice byly prusery s pacochy u ROBIN oil / Rusove/ a malych nezneackovych BC. Viz afery v televizi 2006-06. Ale stejne se jednalo o mot.naftu smichanou s top.oleji.. A jedna zkusenost, loni v Italii jsem musel vzit 2x 95 a jak uz to jede jen na 95, je to v motoru slyset. v nizsich ot cvrlikani predstihu. Vubec nechapu na co tam jezdi Fer a Mase, asi pridavaji nejaka aditiva,, protoze tam 95-100 vubec nemaji.Oprava 98-100 nemaji
ne Úno 11, 2007 12:22 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tuna
Člen N.O.C. - 350Z


Založen: 6.1.2008
Příspěvky: 105
Bydliště: Praha

Příspěvek Citovat
Přispěju do této už staré diskuze. Normálka jezdím kolem 13,5 průměr kombinace. Když to sypu přes 200 tak i 17. Naopak v klídku kolem 160 to klesá někam k 12ti.

V sobotu jsem tomu v Sosnové dával ale kotel a měl jsem tam 38 Laughing

_________________
_________________
Všichni lidé jednou zemřou, ale jen někteří skutečně žijí...
po Bře 24, 2008 5:35 pm Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:    
Zaslat odpověď    Obsah fóra Z-Club » Diskuze - open forum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na: 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials).
phpBB česky - phpBB.cz